Sve je spremno za početak turnira

20. decembra 2021.

Mesto: Nadalj, Srbobran, Turija

Kategorija: Fudbal, Sport

Najveća takmičarska sportska manifestacija u opštini Srbobran, Memorijalni novogodišnji turnir u malom fudbalu 5+1 „Jovica Tešić Jole“, startuje 21. decembra, izvršen je žreb, oformljene su grupe po uzrasnim kategorijama, a tu je i raspored sa satnicom za prvi dan nadmetanja.

Prvo predstavljamo seniorsku konkurenciju koja je uvek nosilac ovog sportskog događaja. Prijavile su se 24 ekipe, idealno za formiranje 4 takmičarske grupe sa po 6 učesnika, gde će se odigravanjem mečeva po sistemu svako sa svakim doći do kvalifikanata za osminu finala.

SENIORI:

Grupa A

  1. MISTIK LAMINATI BEČEJ
  2. ĐENERAL PIVO
  3. PG STANIŠIĆ
  4. FRIGO ALFA 021
  5. ČEKIĆARI
  6. SUKUR METAL IVES PARFEN

Grupa B

  1. AGROMAUS
  2. CAFFE DOJAVA
  3. MOMENTO
  4. CAFFE SPORTING SUSEK
  5. BAKI DOM
  6. LETEĆI HOLANĐANIN

Grupa C

  1. FK SRBOBRAN
  2. SZTR ĐUĐA – KOD ŽUTOG BUNARA
  3. FK NAPREDAK NADALJ
  4. ČAJKINI ASOVI
  5. KARIBI
  6. DRUGARI

Grupa D

  1. CAFFE BAR ARVAJI
  2. ARES VDN KULA
  3. RIS RAJIĆ
  4. PAPA PUB TEMERIN
  5. BOJKETOVI BOEMI
  6. SUBOTIČANI.

U konkurenciji Veterana 35+ situacija je malo jednostavnija, kako je prijavljeno 11 timova bilo je dovoljno oformiti 2 grupe sa po 6, odnosno 5 ekipa, odakle će se najbolji plasirati direktno u četvrtinu finala.

VETERANI:

Grupa A

  1. VSK VRBAS
  2. ELEKTROVOJVODINA
  3. BIFE BALKAN
  4. HAJDUK KULA
  5. KVIKI MARKET
  6. MASTERS ŠPED

Grupa B

  1. VMR ALATNICA
  2. LASERWASH
  3. GRADINA SISTEM
  4. LETEĆI HOLANĐANIN
  5. MALO JAČI IGRAČI.

Raspored utakmica za utorak, 21. decembar 2021. godine:

  • 16:30 NAŠA PRIČA – S PRINT (pioniri 2008.)
  • 17:00 GRUPA ŽIĆINI ASOVI – BLACK PANTERI (pioniri 2006. B)
  • 17:30 GRUPA NO NAME – FRONT LAJNERS (pioniri 2006. A)
  • 18:00 VSK VRBAS – MASTERS ŠPED (veterani A)
  • 18:40 LASERWASH – GRADINA SISTEM (veterani B)
  • 19:20 SUBOTIČANI – PAPA PUB TEMERIN (seniori D)
  • 20:00 FK SRBOBRAN – DRUGARI (seniori C)
  • 20:40 MISTIK LAMINATI BEČEJ – ČEKIĆARI (seniori A)
  • 21:20 KARIBI- ČJKINI ASOVI (seniori A).

Vidimo se u Hali srbobranskog Centra za sport i turizam.

Facebook Komentari