Veterani pobedonosno i u Laliću

27. april 2021.

Kategorija: Fudbal

Prošlovikendno gostovanje fudbalera “Veterani Srbobran” u Laliću, gde je odigrana utakmicu sa tamošnjim timom veterana “Panonoja”, donelo je našim momcima novu pobedu, ovoga puta rezultatom 1:2.

Strelci dva trijumfalna gola bili su Radojković i Tutorov, pogotovo ovaj drugi koji je Dejan “tutnuo” u mrežu domaćina, doneo je ekipi radost pobede. Istakao se i Bajić, koji je imao odličnu prilku za gol u drugom poluvremenu, snažan šut koji nažalost nije završio u mreži.

Velike zasluge za novu pobedu nosi i odbrambena linija Srbobranskog tima, Šijačić, Marić i Muminović, koji su dobro sačuvali gol otklanjajući većinu rizičnih prodora lalićke ekipe. Treće poluvreme bilo je opet u egalu, što i jeste njegova svrha (1:1). Tako su svi zadovoljni.

Tim “Veterani Srbobran” u Laliću činili su: Kupreščanin. Šijačić, Muminović, Marić, Filipović, Kobilarov, Bajić, S.Ćorić, D.Ćorić, Radojković, Tutorov i Komlenić.