FK SRBOBRAN izborio polufinale Kupa

11. mart 2021.

Kategorija: Fudbal, Sport

Područni fudbalski savez “Subotica” dobio je juče još jednog polufinalistu ovogodišnjeg Kupa, u meču odigranom u Srboboranu domaći klub je savladao goste iz Lovćenca, FK “Njegoš”, rezultatom 4:3.

Utakmica je bila neizvesna do samog kraja, izuzetno izjednačena igra na kraju poluvremena dala je rezultat 0:0, a ni posle 90 minuta igre nije se znao pobednik jer je tada bilo 1:1. Gol za “Srbobran” dao je  Ljubomir Živanović iz penala u 60. minutu, kada je nepropisno zaustavljen Slobodan Trivić, ali već u 87. Srđan Kočiš iz “Njegoša” poravnava rezultat. Pobednika su odlučili penali, gde su Srbobranci bili uspešniji i na kraju slavili ulazak u polufinale Kupa PFS Subotica. U penal završnici golove postižu: Lj. Živanović, B. Živanović, Tešanović i Kemenji.

Evo i ostalih rezultata četvrtfinalnih susreta Kupa PFS Subotica: “Bajša” – OFK “Vrbas” 3:0, OFK “Bečej 1918” – “Jadran” (Feketić) 4:1, “Tisa” (Adorjan) – “Bačka 1901” (Subotica) 5:0.