Finale Mini višeboja u Crvenki uspešno za SAK

02. novembar 2020.

Kategorija: atletika, Sport

Takmičari AK “Srbobran” su u subotu, 31. oktobra, učestvovali u finalu Mini višeboja u Crvenki odakle su se vratili sa 2 kupa, 2 zlatne, 2 srebrne i 1 bronzanu medalju.

Imre Paška, predsednik i trener mladih atletičara kaže, da je vrlo ponosan na mlade takmičare. “Ponosni smo na sve njih, jer smo zajedno za kratko vreme mnogo postigli. Deca su prošla sve kvalifikacije, i postala još bolja, te osvojila medalje i čak dva kupa. Dušan Filipović je u Somboru bio šesti, a sada je doneo bronzanu medalju. Ivana Medurić je u Somboru bila druga, a u Crvenki prva na 60 metara, prva u skoku u dalj, ali bacanje vortexa joj nije uspelo, i osvojila je drugo mesto. Lazar Dunđerski je u Somboru bio drugi, a u finalu treći. Uroš Miković je u Somboru bio treći, a sada je osvojio prvo mesto. Miloš Simić iz Turije je u Somboru i u Crvenki ‘pozlaćen’. Nisu svi naši atletičari osvojili medalje, ali su postignuti vrlo zapaženi rezultati”, rekao je zadovoljno Imre Paška.

Mini višeboj – Crvenka, 31.10.2020. rezultati:

II razred devojčice (2012. godište)
1. Ana Šmit, BJ Bezdan
2. Hana Mirosavljević, ILR Sombor
3. Dunja Mudrinić, DO Sombor (2013. god)

2. Ivana Medurić, Srbobran
3. Mina Sečenji, AM Sombor