Veterani Srbobran 3:2 Veterani Pivnice

08. april 2019.

Mesto: Srbobran

Kategorija: Fudbal, Sport, Zabava

Kao i svakog vikenda fudbalski veterani nastavljaju svoje druženja, ove subote gosti su im bili veterani iz Pivnica.

Utakmica u visokom ritmu sa puno izvanrednih poteza i akcija koje se ne viđaju ni na prvoligaškim terenima. Domaćini su poveli posle lepe akcije i centaršuta, neumornog Željka “Kureta” Šiljačića, golom Tibora Barne. U prvom poluvremenu bilo je još puno šansi i sa jedne i sa druge strane, ali rezultat je ostao nepromenjen do odlaska na pauzu.

Drugo poluvreme je počelo inicijativom Srbobranaca, što je rezultiralo drugim pogotkom na meču. Taj gol postigao je Branislav “Ćelavi” Peradze. Posle tog gola gosti se bude i preuzimaju inicijativu, sa dva uzastopna gola stižu do izjednačenja. U zadnjim sekundama utakmice ipak domaćini nalaze snage za pobedu, posle slobodnog udarca Kočiša na odbijenu loptu natrčava Živorad “Žile ” Spasić i evrogolom sa ivice šesnaesterca postavlja konačnih 3:2 za Srbobran.

Srbobranci su nastupali u sastavu: Kupreščanin, Suzić, Šijačić, Marić, Muminović, Bajić, Kobilarov, Lalić, Komlenić, Kočiš, Ćorić, Filipović, Barna, Jandrić, Peradze, Gergijan, Spasić i Baćinski.

Naravno, treće poluvreme se uz piće i druženje oteglo do duboko u noć, jer sudija nije svirao kraj.