Turnir u kuglanju: Ostvareni rezultati na kvalifikacijama i raspored narednog kola

28. marta 2019.

Mesto: Nadalj, Srbobran, Turija

Kategorija: kuglanje, Sport, Zabava

Takmičenje na najnovijem sportskom turniru, onom u kuglanju, nastavlja se i u vikendu pred nama. Tokom subote i nedelje nastupiće takmičari koji su prošli kvalifikacije, a mi vam donosimo tabelu sa svim rezultatima, kao i rasporedom za dalje takmičenje.

Kada je u pitanju deo turnira namenjen nastupima pojedinaca, ostvareni su sledeći kvalifikacioni rezultati, a dalje su prošli svi takmičari sa 200 i više ostvarenih bodova.

VLADIMIR RNIĆ 268
RADOSLAV PAJOVIĆ 253
ZORAN KRGA 251
PREDRAG MISKIN 244
MIRKO OREŠČANIN 239
BRANISLAV BUKVIĆ 236
ALEKSANDAR ŠIJAČIĆ 229
ŽELJKO VUJANOVIĆ 229
GORAN KOSTADINOVIĆ 217
MIHAJLO RELJIĆ 216
SAŠA VLAJKOV 208
NEMANJA PERENDIĆ 206
ĐURA MADŽALJ 202
ĐORĐE ZOTIN 198
STEVAN RADOVIĆ 189
BOJAN BRANKOV 183
JOVICA ANDRIĆ 168
IŠTVAN FODOR 161

TRIFUNOVIĆ BILJANA (JEDINA ŽENA) 236

U konkurenciji dublova listu čine sledeći bacači i njihovi rezultati, a dalje je prošlo deset prvoplasiranih parova:

1. ŠEGULJEV I GAVRILOV 455
2. VUJANOVIĆ I ZOTIN 447
3. MISKIN I RNIĆ 439
4. BUKVIĆ I MADŽGALJ 436
5. PAJOVIĆ I ŠIJAČIĆ 431
6. MIJIĆ I SRDANOV 427
7. KRGA I MANOJLOVIĆ 408
8. VLAJKOV I RADOVIĆ 406
9. RELJIĆ I TEŠANOVIĆ 394
10. ŠEGULJEV I SUBIĆ 344
11. BRANKOV I ZELJIĆ 316
12. ANDRIĆ I PERENDIĆ 179+?

U ženskom i mix dublu ostvareni su rezultati:

1. MISKIN I TRIFUNOVIĆ 463
2. RNIĆ I ŠIJAČIĆ 427
3. ZOTIN I ŠARČEV 371
4. SUBIĆ I SUBIĆ 352
5. ŠARČEV I TRIFUNOVIĆ 346

U vikendu pred nama, 30. i 31. marta, bacači će nastupati po unapred pripremljenoj satnici:

Subota 30. mart:

16:30 RNIĆ pojedinačno
17:00 RNIĆ I MISKIN DUBL (1) , BUKVIĆ I MADŽGALJ DUBL (2)
17:30 PAJOVIĆ pojedinačno (1) I ŠIJAČIĆ A. pojedinačno (2)
18:00 PAJOVIĆ I ŠIJAČIĆ DUBL (1) ,
18:30 KRGA I MANOJLOVIĆ DUBL (1)
19:00 ŠEGULJEV I GAVRILOV DUBL (1) , VLAJKOV I RADOVIĆ DUBL (2)
19:30 KRGA pojedinačno (1) I VUJANOVIĆ pojedinačno (2)
20:00 SUBIĆ I ŠEGULJEV(1) , MISKIN pojedinačno (2)
20:30 SUBIĆ I SUBIĆ (1) , KOSTADINOVIĆ pojedinačno (2)

Nedelja 31 mart:

17:00 RNIĆ I ŠIJAČIĆ N. MIX (1) , OREŠČANIN pojedinačno (2)
17:30 VLAJKOV pojedinačno (1)
18:00 TRIFUNOVIĆ I ŠARČEV DUBL (1) , MIJIĆ I SRDANOV DUBL (2)
18:30 BUKVIĆ pojedinačno (1) I MADŽGALJ pojedinačno (2)
19:00 MISKIN I TRIFUNOVIĆ MIX (1) , ZOTIN I ŠARČEV MIX (2)
19:30 RELJIĆ pojedinačno (1)
20:00 VUJANOVIĆ I ZOTIN DUBL (1) RELJIĆ I TEŠANOVIĆ DUBL (2).

Facebook Komentari