Pobeda u Kupu odlična uvertira za predstojeće prvenstvo

02. septembar 2018.

Kategorija: Sport, Zabava

Odbojkaški klub Elan Volley Srbobran odigrao je juče utakmicu u kupu Srbije protiv OK Volleystars Sombor, a naše devojke odnele su pobedu nakon pet setova igre.

Meč je od samog početka bio neizvestan, što potvrđuju i naizmenično dobijeni setovi i promene u vođstvu tokom utakmice. Prvi set dobile su naše odbojkašice sa 25:22, ali su gošće u sledećem izjednačile dobivši ga sa 15:25, a čak su i povele na kraju trećeg koji je odigran za 11:25. Slabo odigrani drugi i treći set kao da su osvestili naše devojke koje ubacuju u višu brzinu i uz pomoć ogromne borbenosti savladavaju protivnice u oba preostala seta, i to sa 25:19 u četvrtom i 15:13 u petom setu.

40572524_2146464932244920_2221857135648571392_n

Pobednički tim Elan Volley Srbobran čine: Noemi Kiš, Tamara Pavkov, Tijana Jojkić, Tatjana Jojkić , Dragana Miloščin, Staša Erceg, Ana Bogojević, Anja Gavrilov, Smiljana Ivanović, Nataša Kupreščanin, Jovana Kupreščanin, Jovana Stojanović, Dorina Kusli i Jovana Jorgić. Ova utakmica im je sigurno bila dobra proba pred prvenstvo koje počinje u oktobru, a osvojena pobeda odlično će uticati na moral u ekipi i održavanje pobedničkog duha.

Utakmica je igrana u turijskoj sportskoj Hali, a kako smo saznali i predstojeći meč sa prvoligaškom ekipom iz Rume biće odigran na istom mestu.