KMF Srbobran: Poražena je i Pčinja

14. aprila 2018.

Mesto: Srbobran

Kategorija: Futsal, Sport

Sinuć je naš klub malog fudbala u neizvesnom meču protiv KMF Pčinje iz Karavukova trijumfovao rezultatom 5:4.

Ovo je četvrta pobeda u nizu za naše momke, i u isto vreme im garantuje trenutno treće mesto na tabeli Futsal lige Vojvodine. Golove na ovom meču za Srbobran postigli su: Đukić dva komada u 9. i 30. minutu, Marjanac u 11. minutu, u 24. Golub, a poslednji je u 26. postigao Mušikić. Publika je svo vreme burno pratila neizvesnu atmosveru na parketu i na kraju zadovoljna rezultatom mogla je da napusti dvoranu sportova. Još 5 kola je pred našim klubom u regularnoj sezoni ovog proleća, a očekuju nas teške utakmice sa dva vodeća kluba lige.

Želimo svu sreću našem klubu u svakoj narednoj utakmici, a prva je već za nedelju dana u Kačarevu gde ga dočekuje petoplasirani klub „Kraljevićevo“. U prvom susretu smo ih deklasirali sa 10:3, te očekujemo i u ovom okršaju ubedljivu pobedu.

Facebook Komentari