30. oktobar 2017.

Mesto: Srbobran

Kategorija: Futsal, Sport

Za nama je 5. kolo FUTSAL LIGE VOJVODINE.

Naši momci su išli na gostovanje ekipi KMF “Micko Trend” iz Novog Sada. Utakmica je igrana u PETAK 27.10.2017. sa početkom od 17:30h. Na našu veliku žalost i to je moralo jednom da se desi, doživeli smo poraz u ovoj sezoni. Domaćin je prosto bio bolji i to je rezurtiralo odnosom golova 8:4. Do poluvremena smo još i odolevali pritisku novosađana i otišli na odmor sa rezultatom 3:3, ali je u nastavku njihov odlični napadački tandem postigao još 5 golova, što je za nas bilo previše. Sve čestitke domaćinu na zasluženoj pobedi. U listu strelaca za su se upisali: Golub sa dva pogotka, a Đukić i Musikić sa po jednim golom u mreži protivnika. Klub se zahvaljuje publici koja je došla u Novi Sad da im pruži podršku.

Ovo je bio samo jedan mali usputni pad koji ne treba više ni spominjati. KMF Srbobran je ekipa sa pobedničkim mentalitetom i nastaviće tako da igra i u buduće. U novu pobedu!

Članak je deo projekta SrbobranDanas, sufinansiranog od strane opštine Srbobran.
Stavovi izneti u podržanom mediskom projektu nužno ne izražavaju stavove organa koji je dodelio sredstva.