Danas bez turnira na trgu zbog kiše. Imamo raspored za sredu.

04. juna 2019.

Mesto: Nadalj, Srbobran, Turija

Kategorija: Sport, Zabava

Nakon dva uzavrela dana takmičenja na Trgu Republike, na redu je dan pauze, ali ne zato što nam je potreban predah već zato što to vremenske prilike nalažu. Već sutra se nastavlja takmičenje u nožnom tenisu i stonom fudbalu, za šta vam donosimo raspored, a tu su i rezultati od ponedeljka.

Stoni fudbal počinje u sredu 5. juna od 20:00 časova, i dalje važi pravilo da će raspored mečeva biti dogovoren pre samog početka na Trgu, a nožni tenis startuje u 18:30h.

NOŽNI TENIS – raspored mečeva za sredu:

18:30 – 18:45 Tuk – Dane Plastik

18:45 – 19:00 Mirosavljević I Radovanović (fk.srbobran4) – FK Mladost Turija 1

19:00 – 19:15 Golden State-Majkani

19:15 – 19:30 Golden State-Tešić i Šijačić (fk Srbobran 5)

19:30 – 19:45 Parketar Dane-Tešić i Šijačić (fk Srbobran 5)

19:45 – 20:00 Apolon – Komlenić I Gašić

20:00 – 20:15 Adamović I Trivić – Divljaković I Umiljanović(fk.srbobran8)

20:15 – 20:30 Apolon – Miškele

20:30 – 20:45 Makova dvojka – Debeljački I Dunđerski (fk. Srbobran 6)

20:45 – 21:00 Vašarište – Max-Bet

21:00 – 21:15 Y-tex – Mirosavljević i Radovanović (fk. Srbobran4.)

21:15 – 21:30 Tuk-Jolić Mrđa (fk Srbobran 3)

21:30-21:45 VMR alatnica – Ilić I Gajić (fk. Srbobran 7)

21:45-22:00 Dane Plastik-Jolić Mrđa (fk Srbobran 3)

22:00-22:15 Večiti talenti – Burazeri

22:15-22:30 Mont-Dane Plastik

22:30-22:45 Mont-Jolić Mrđa (fk Srbobran 3)

Rezultati od ponedeljka:

19:00 – 19:15 Medison “DEŽE RENČAR” – Baki Dom 2:0 (11:1,11:5)
19:15 – 19:30 Adamović i Trivić – Komlenić i Gašić 2:0 (11:9,11:3)
19:30 – 19:45 AP Libreto– Pajdl i Kaćanski 2:0 (11:4,11:1)
19:45 – 20:00 Vašarište – Huba 2:0 (11:4,11:5)
20:00 – 20:15 Parketar Dane – Majkani 2:0 (11:4,11:8)
20:15 – 20:30 Pagando – Tuk 2:0 ( 11:2,14:12)
20:30 – 20:45 Plavulja – Kenji i Molnar 2:1 ( 10:12,11:2,12:10)
20:45 – 21:00 FK Mladost Turija 2 – Makova dvojka 0:2 (9:11,2:11)
21:00 – 21:15 FK Mladost Turija 1 – Večiti Talenti 0:2 (4:11,2:11)
21:15 – 21:30 Budzeri – Debeljački i Dunđerski 2:0 (11:0,11:0)
21:30-21:45 Burazeri-Ju-Tex 2:1 (6:11,11:3,11:3)
21:45-22:00 Večiti talenti-Mirosavljević i Radovanović 2:1 (11:6,8:11,11:3)
22:00-22:15 Max Bet-Mitrović i Milosavljević 2:0 (11:5,11:8)
22:15-22:30 Medison “Deže Renčar” – AP Libreto 2:0 ( 11:0,11:5)
22:30-22:45 Budžeri-Makova dvojka 0:2 (9:11,0:11)

STONI FUDBAL – rezultati i tabela:

44. Ilići-Amadeus 3:5
45. Kumovi-Đokić i Curaković 5:1
46. Rnić i Radulović-Huba 5:3
47. Huba-Momenat 2:5
48. Drugari-Ilići 2:5
49. Drugari-Momenat 1:5
50. Ju-Tex-Momenat 2:5
51. Ju-Tex-Radulović i Rnić 5:3
52. Ju-Tex-Huba 5:4
53. Drugari-Matori 1:5
54. Matori-AP Libreto 5:3
55. AP Libreto-Drugari 5:3
56. Momenat-Caffe Amadeus 5:1
57. Paori-AP Libreto 5:0
58. Matori-Momenat 5:4
59. AP Libreto-Huba 5:3
60. AP Libreto-Ju-Tex 5:0
61. Momenat-Trivić i Vasić 4:5
62. Trivić i Vasić-Moldovanov i Mirosavljević 5:2
63. Paori-Caffe Amadeus 5:3

64. Paori-Amadeus 5:3
65. Paori-Kumovi 5:1
66. Kumovi-Caffe Amadeus 5:1
67. Trivić i Vasić-Ju-Tex 5:0
68. Trivić i Vasić-Pantelić i Šimpraga 5:2
69. Pantelić i Šimpraga-Moldovanov i Mirosavljević 4:5
70. Pantelić i Šimpraga-Ju-Tex 5:1
71. Paori-Momenat 5:3
72. Reljić i Jokanović-Matori 2:5
73. Reljić i Jokanović-Belići 0:5
74. Trivić i Vasić-Reljić i Jokanović 5:2
75. Amadeus-Moldovanov i Mirosavljević 5:3
76. Kumovi-Trivić i Vasić 5:1
77. Paori-Pantelić i Šimpraga 5:2
78. Amadeus-Pantelić i Šimpraga 5:2
79. Ilići-Moldovanov i Mirosavljević 5:4
80. Kumovi-Miškele 5:2
81. Ilići-Paori 2:5
82. Ilići-Caffe Amadeus 5:1
83. Miškele-Amadeus 0:5
84. Ilići-Jarani 1:5
85. Jarani-Amadeus 5:2
86. Jarani-Đokić i Curaković 5:1
87. Miškele-Moldovanov i Mirosavljević 5:3
88. Miškele-Ilići 3:5
89. Momenat-Moldovanov i Mirosavljević 5:3.

 

Facebook Komentari