Mesto: Srbobran

Kategorija: Futsal, Sport

U Nedelju 15.10.2017.godine odigrano je 3.kolo Futsal lige Vojvodine.

22089675_1384504761678041_1852052886718580146_n

KMF Srbobran je gostovao u Kuli domaćinu KMF Hajduk iz Kule, naša ekipa je povela u 5 minutu preko Musikića iz penala sa 6 metara. Na semaforu je dugo stojao rezultat od petog minuta da bi na kraju prvog poluvremena došlo do pada koncentracije i greškama naših igrača domaćin dolazi do pozitivnog rezultata i odlazi na poluvreme rezultatom 2:1!
Početkom drugog poluvremena naši momci propuštaju par prilika za izjednačenje, a kao i domaćin za veću prednost!
Izjednačenje dolazi preko Musikića 2:2. U nastavku utakmice nastavljamo u istom ritmu gde sledi šut Klipića i 2:3 za naše momke. Pokrajac povećava prednost na 2:4, tada domaćin kreće sa igračem-golmanom da bi naši momci osujetili te napade i preko mladog Arđeljana sa dva brza gola povećava rezultat na 2:6 i mirniju završnicu. U zadnjem minutu meča domaćin smanjuje prednost i postavlja konačan rezultat 3:6.

Svaka čast momci.

SUBOTA 21.10.2017.godine u 18:00 časova naša ekipa će ugostiti ekipu KMF Sombor iz Sombora u okviru 4.kola FUTSAL lige VOJVODINE.