Najava utakmica za subotu 28. decembar – turnir u malom fudbalu

Mesto: Nadalj, Srbobran, Turija

Kategorija: Mali fudbal, Sport, Zabava

Prošlo je nedelju dana od kako je startovao memorijalni turnir „Jovica Tešić Jole“, ni jedan dan se nije izostajalo sa utakmicama, a još se ne nazire kraj grupne faze takmičenja, što potvrđuje da je ovo jedan ozbiljno velik turnir. Donosimo vam najavu subotnjih mečeva, koji će ovoga puta početi već u 12:00 časova, a tu su i rezultati koje smo vam ostali dužni, od srede i četvrtka.

Satnica utakmica za subotu, 28. decembar 2019. godine:

  • 12:00 – 12:30 Duhovi –  Zotrix (pioniri)
  • 12:30 – 13:00 Gas ekipa – FK Srbobran 1 (pioniri)
  • 13:00 – 13:30 Street United – Nindža Kornjače (kadeti)
  • 13:30 – 14:00 Fortuna – Komšije (kadeti)
  • 14:00 – 14:30 Dupla Šansa – Srbobranski Bećari (kadeti)
  • 14:30 – 15:00 Joletovi Šampioni – Jack Daniels (kadeti)
  • 15:00 – 15:30 Dupla Šansa –  Teksas Savino Selo (kadeti)
  • 15:30 – 16:00 United – Da-Mi-Jo Trending (kadeti)
  • 16:00 – 16:40  
  • 16:40 – 17:20 Foto Pagi Kula – Oktagon Bet (veterani)
  • 17:20 – 18:00 Kamar AS Dom – BSP (veterani)
  • 18:00 – 18:40 Gradina Sistem – Leteći Holanđani (veterani)
  • 18:40 – 19:20 Leteći Holanđani  – Foto Pagi Kula (veterani)
  • 19:20 – 20:00 Gradina Sistem – Auto delovi Boki (seniori)
  • 20:00 – 20:40 Gradina Sistem – VMR Alatnica (seniori)
  • 20:40 – 21:20 Kraljevina Srbija – Medison (seniori)
  • 21:20 – 22:00 Apolon – OFK Sirig (seniori)
  • 22:00 – 22:40 Vašarište – Auto škola 4×4 (seniori).

Rezultati od srede 25. decembra:

  • 15:00 – 15:30 Vinogradi – Zotrix  (pioniri) 1:4
  • 15:30 – 16:00 One Team – Hajduk Kula (pioniri) 2:3
  • 16:00 – 16:30 Front Lajners – MG Plamen  (pioniri) 2:0
  • 16:30 – 17:00 Caffe Sat Vrbas – Fortuna (kadeti) 0:3
  • 17:00 – 17:30 Bergamo – Da-Mi-Jo Trending (kadeti) 0:0
  • 17:30 – 18:00 Agro-drug – Joletovi Šampioni (kadeti) 1:3
  • 18:00 – 18:30 Teksas Savino Selo – Ortaci (kadeti) 1:0
  • 18:30 – 19:10 Gradina sistem – Foto studio Imago (veterani) 3:1
  • 19:10 – 19:50 Max Bet Bački Jarak – Leonida Bačko Dobro Polje  (veterani) 1:2
  • 19:50 – 20:30 Caffe Bertolini – Vašarište (seniori) 8:2
  • 20:30 – 21:10 Bemix Trebinje – DK Photo (seniori) 2:0
  • 21:10 – 21:50 Bemix Trebinje – River Juniors (seniori) 6:0
  • 21:50 – 22:30 Auto škola 4×4 – OFK Sirig (seniori) 0:3
  • 22:30 – 23:10 Auto delovi Boki – Fortuna Bečej (seniori) 1:6.

Rezultati od četvrtka 26. decembra:

  • 15:00 – 15:30 Trgo auto –  Spartak (pioniri) 2:0
  • 15:30 – 16:00 Jakovljević enterijer – MG Plamen (pioniri) 0:4
  • 16:00 – 16:30 Naša kafanica – Duhovi  (pioniri) 5:0
  • 16:30 – 17:00 Kviki – Street United (kadeti) 0:0
  • 17:00 – 17:30 Milumi Žabalj – Caffe Sat Vrbas (kadeti) 0:0
  • 17:30 – 18:00 Kulinara – Jack Daniels (kadeti) 2:0
  • 18:00 – 18:30 Milumi Žabalj – Komšije (kadeti) 0:0
  • 18:30 – 19:10 Berlinger House – STR Leonida Bačko Dobro Polje (veterani) 3:0
  • 19:10 – 19:50 STR Pega Nadalj – Foto studio Imago  (veterani) 3:6
  • 19:50 – 20:30 Natura Premium -Menjačnica Aca Keš (seniori)  0:3
  • 20:30 – 21:10 DK Photo – River Juniors (seniori) 2:0
  • 21:10 – 21:50 Bemix Trebinje – Agromaus (seniori) 1:1
  • 21:50 – 22:30 Kraljevina Srbija – BSP (seniori) 3:2
  • 22:30 – 23:10 OFK Sirig – Baki Dom plus (seniori) 0:0.

 

 

Facebook Komentari