Turnir u BASKETU 3X3 – najava za 2. dan

23. juna 2019.

Mesto: Nadalj, Srbobran, Turija

Kategorija: Košarka, Lokalna samouprava, Sport, Zabava

Ovogodišnji srbobranski turnir u basketu 3×3 najavljivan je kao jedan od najboljih na prostoru Vojvodine, a nakon prvog dana takmičenja ocenjen je kao jedan od 3 najbolja turnira te vrste u Srbiji, a to kažu takmičari koji su igrajući basket obišli celu državu.

Tokom subote je odigrana grupna faza takmičenja, tako da su poznati parovi za finalni dan. Neki favoriti za osvajanje turnira se već prepoznaju, ali je najbolje od svega što to nikako nije jedan ili dva tima, već je mnogo više onih koji su svojim kvalitetnim igrama zavredili epitet pretendenta na titulu prvaka. Donosimo vam rezultate svih odigranih utakmica od večeras, a u nastavku možete pronaći i satnicu za mečeve rezervisane za nedelju.

Rezultati – subota, 22. jun:

  1. Kafana Rašlje– Di će ovi 19:18
  2. Kafana Rašlje – – Star 14:21
  3. Star – Di će ovi 21:17
  4. PB Koš – Zmajevo 21:09
  5. PB koš – iz Čikaga moji 21:11
  6. Iz Čikaga moji- Zmajevo 21:13
  7. CLUB SAX – SPIN 19:08
  8. Club SAX – Šexpirova 21:07
  9. Šekspirova – SPIN 12:19
  10. Dalmatinski Podrum-cafe biblioteka 22:15
  11. Trgovina Ares- Zmajevi 08:21
  12. Dalmatinski Podrum – Zmajevi 17:22
  13. Ares – caffe Biblioteka 21:16
  14. AK Sekulić – Knights 22:06
  15. Čisti i ribaj – Knights 20:15
  16. AK Sekulić – čisti i ribaj 21:07
  17. Zmajevi – caffe Biblioteka 21:14
  18. Dalmatinski podrum – Ares 21:14
  19. 3×3 Leskovčani, majami panteri 20:16
  20. Majami panteri – Chapel street 14:21
  21. 3×3 Leskovčani – Chapel street 21:12
  22. Agro MV – Fer play 21:08
  23. Agro MV – intermezzo caffe 16:22
  24. Fer play – intermezzo caffe 08:21
  25. Samba kafa-max monting 21:17
  26. Samba kafa – okk Srbobran 21:08
  27. Max monting : okk Srbobran 17:15.

 

Raspored mečeva osmine finala – nedelja, 23. jun:
  • 16:00 Star – Chapel street
  • 16:15 Samba kafa – Iz Čikaga moji
  • 16:30 Club SAX – Čisti i ribaj
  • 16:45 Zmajevi – Agro MV
  • 17:00 PB koš – Max monting
  • 17:15 3×3 Leskovčanin – kafana Rašlje
  • 17:30 Ac Sekulić – Spin
  • 17:45 Intermezzo caffe : Dalmatinski podrum
  • 18:20 prvo četvrt finale…

U slučaju da vremenski uslovi ne dozvole odigravanje utakmica na otvorenom, turnir se seli u sportsku Halu.

U našoj facebook galeriji možete pronaći neke zanimljive momente sa današnjih mečeva.

Facebook Komentari