BASKET 3×3 TURNIR počinje sutra – Najava svih mečeva prvog dana

21. juna 2019.

Mesto: Nadalj, Srbobran, Turija

Kategorija: Košarka, Lokalna samouprava, Sport, Zabava

Sutra počinje srbobranski „Basket turnir 3×3“, najmasovnije sportsko takmičenje ovog tipa u bližoj okolini, sa sigurno najvećim fondom nagrada. Donosimo vam satnice odigravanja mečeva prvog dana i sastave grupa.

Turnir startuje u subotu, 22. juna, od 13:00 časova, i do kraja dana imaćemo priliku da gledamo nastupe svih 25 prijavljenih ekipa, koje dolaze iz: Sombora, Sivca, Kule, Vrbasa, Srbobrana, Novog Sada, Temerina, Čuruga, Zrenjenina, Subotice i Kikinde.

Kao i prošle godine, a zahvaljujući Pokrajinskom sekretaru za sport, Vladimiru Batezu i Sportskom savezu Vojvodine, obezbeđena je profesionalna podloga za 3×3 basket, kao i koš. „Čitavu organizaciju turnira, podigli smo na još viši nivo i po kvalitetu i masovnosti. Ovo nas već izdvaja među najbolje turnire B kategorije u Vojvodini. Pozivamo publiku da dođe u što većem broju, navija za domaće ekipe i uživa u čarima ovog atraktivnog sporta. U Slučaju najavljenih padavina u nedelju, turnir se ne odlaže, nego će se nastaviti u sportskoj hali„, najavio je direktor sportskog Centra opštine, Slobodan Subić, jedan od organizatora turnira.

Rezultate nakon odigranog prvog dana, kao i satnicu za naredni, moći ćete da pronađete na našem portalu.

Raspored timova po grupama:

 

Najava utakmica prvog dana – subota 22. jun:

1. 13:00-13:20 Kafana Raslje – Di će ovi
2. 13:20-13:40 Kafana raslje – Star
3. 13:40-14:00 Star – Di će ovi
4. 14:00-14:20 PB Koš – Zmajevo
5. 14:20-14:40 PB Koš – Iz Čikaga moji
6. 14.40-15:00 Iz Čikaga moji – Zmajevo
7. 15:00-15:20 Club SAX Subotica – Spin
8. 15:20-15:40 Club SAX Subotica – Šekspirova
9. 15:40-16:00 Šekspirova – Spin
10. 16:00-16:20 Dalmatinski podrum – Caffe Biblioteka
11. 16:20-16:40 Trgovina Ares Kula – Zmajevi
12. 16:40-17:00 Dalmatinski podrum – Zmajevi
13. 17:00-17:20 Trgovina Ares Kula – Caffe Biblioteka
14. 17:20-17:40 AK Sekulić – Knights
15. 17:40-18:00 Čisti i ribaj – Knights
16. 18:00-18:20 AK Sekulić – Čisti i ribaj
17. 18:20-18:40 Zmajevi – Caffe Biblioteka
18. 18:40-19:00 Dalmatinski podrum – Trgovina Ares Kula

19. 19:00-19:20 3×3 leskovčani – Majami panteri
20. 19:20-19:40 Majami panteri – Chapel Street
21. 19:40-20:00 3 x 3 leskovčani – Chapel Street
22. 20:00-20:20 Agro MV – Fer Play
23. 20:20-20:40 Agro MV – Intermezzo caffe
24. 20:40-21:00 Fer Play – Intermezzo caffe
25. 21:00-21:20 Samba kafa – Max Monting
26. 21:20-21:40 Samba kafa – Nesalomivi
27. 21:40-22:00 Max Monting – Nesalomivi.

Turnir organizuju Centar za sport i turizam  uz podršku opštine Srbobran i Mesne zajednice Srbobran.

 

Facebook Komentari