DVA TRURNIRA – Raspored za četvrtak i rezultati od srede

06. juna 2019.

Mesto: Nadalj, Srbobran, Turija

Kategorija: Lokalna samouprava, Sport

Danas je poslednji dan takmičenja po grupama na turnirima u stonom fudbalu i nožnom tenisu, a moći ćemo večeras da gledamo i prvi meč osmine finala.

STONI FUDBAL:

Pred nama su rezultati mečeva odigranih juče (sreda 5. jun), a kao i do sad skup takmičara je na Trgu u 20:00 časova kada će biti saopšten raspored igranja.

90. Paori-Subići 5:4
91. Paori-Belići 5:0
92. Paori-Huba 5:0
93. Paori-Curaković i Đokić 5:4
94. Paori-Drugari 5:0
95. Momenat-Curaković i Đokić 5:2
96. Momenat-Jarani 5:1

97. Momenat-Pantelić i Šimpraga 5:1
98. Momenat-Subići 5:0
99. Momenat-Belići 5:2
100. Curaković i Đokić-Moldovanov i Mirosavljević 2:5
101. Curaković i Đokić-Drugovi 5:4
102. Subići-Huba 1:5
103. Drugari-Huba 3:5
104. Ilići-Reljić i Jokanović 4:5
105. Kumovi-AP Libreto 5:4
106. Kumovi-Reljić i Jokanović 5:2
107. Kumovi-Matori 5:3
108. Kumovi-Huba 5:3
109. Kumovi-Drugovi 5:0
110. Kumovi-Pantelić i Šimpraga 5:1
111. Kumovi-Subići 5:2
112. Kumovi-Belići 5:1
113. Kumovi-Ilići 5:3
114. AP libreto-Moldovanov i Mirosavljević 5:0
115. AP Libreto-Amadeus 3:5
116. AP Libreto-Pantelić i Šimpraga 3:5
117. AP Libreto-Subići 5:2
118. AP Libreto-Belići 5:3
119. AP Libreto-Curaković i Đokić 5:3
120. AP Libreto-Ilići 5:3
121. Ilići-Huba 5:3
122. Ilići-Curaković i Đokić 5:2
123. Matori-Jarani 5:2
124. Matori-Moldovanov i Mirosavljević 5:4
125. Matori-Miškele 5:1
126. Matori-Huba 5:0
127. Matori-Pantelić i Šimpraga 5:2
128. Matori-Subići 5:0
129. Matori-Belići 5:0

130. Matori- Curaković i Đokić 5:0
131. Jarani-Caffe Amadeus 5:1
132. Jarani-Belići 5:4
133. Jarani-Trivić i Vasić 4:5
134. Jarani-Huba 4:5
135. Jarani-Momenat 1:5
136. Amadeus-Subići 5:2
137. Amadeus- Curaković i Đokić 5:1
138. Amadeus-Reljić i Jokanović 5:1
139. Amadeus-Huba 5:1
140. Amadeus-Drugari 5:0
141. Caffe Amadeus- Curaković i Đokić 5:3
142. Caffe Amadeus- Moldovanov i Mirosavljević 3:5
143. Caffe Amadeus-Huba 5:3
144. Caffe Amadeus-Trivić i Vasić 1:5
145. CaffeAmadeus-Reljić i Jokanović 1:5
146. CaffeAmadeus-Pantelić i Šimpraga 1:5
147. Caffe Amadeus-Subići 1:5
148. Caffe Amadeus-Belići 4:5
149. Trivić i Vasić-Huba 5:0
150. Trivić i Vasić-Drugari 5:1
151. Trivić i Vasić-Ilići 5:0
152. Trivić i Vasić-Curaković i Đokić 5:3
153. Miškele-Reljić i Jokanović 5:1
154. Miškele-Drugari 5:1
155. Miškele-Curaković i Đokić 5:0
156. Miškele-Belići 5:2
157. Miškele-Pantelić i Šimpraga 5:0

NOŽNI TENIS:

Raspored igranja za četvrtak, 6. jun:

18:30-18:45 FK Srbobran 1(Kenji i Molnar)-FK Srbobran 7(Ilić D. i Gajić)
18:45-19:00 Plavulja-VMR Alatnica
19:00-19:15 Pagando-Mont
19:15-19:30 FK Srbobran 2(Miković i Mirosavljević)-Huba
19:30-19:45 Pagando-Dane Plastik
19:45-20:00 Apolon-FK Srbobran 8(Divljaković i Umiljanović)
20:00-20:15 FK Mladost Turija 2(Mitrović i Grabež)-FK Srbobran 6(Debeljački i Dunđerski)
20:15-20:30 Komlenić i Gašić-FK Srbobran 8 (Divljaković i Umiljanović)
20:30-20:45 Baki Dom-FK Srbobran 9(Pajdl i Kaćanski)
20:45-21:00 Burazeri-FK Mladost Turija 1 (Popgligorin i Mihajlović
21:00-21:15 Burazeri-FK Srbobran 4(Mirosavljević i Radovanović)
21:15-21:30 Medison“Deže Renčar“-FK Srbobran 9(Pajdl i Kaćanski)
21:30-21:45 Večiti Talenti-Ju-Tex

21:45-22:15 Vašarište-AP Libreto (osmina finala)

Rezultati mečeva odigranih u sredu, 5, juna:

18:30 – 18:45 Golden State-Tešić i Šijačić 2:0 (11:3,11:5)
18:45 – 19:00 Golden State-Majkani 1:2 (11:5,4:11,9:11)
19:00 – 19:15 Tuk – Dane Plastik 2:0(11:8,11:9)
19:15 – 19:30 Fk.srbobran4 – FK Mladost Turija 1 0:2(6:11,6:11)
19:30 – 19:45 Parketar Dane-Tešić i Šijačić 2:1(11:5,5:11,11:5)
19:45 – 20:00 Apolon – Komlenić i Gašić 1:2(7:11,11:8,6:11)
20:00 – 20:15 Adamović i Trivić – Fk srbobran8 2:0(11:4,11:7)
20:15 – 20:30 Apolon – Miškele 2:0(11:0,11:0)
20:30 – 20:45 Makova dvojka –Fk Srbobran 6 2:0(11:1,11:4)
20:45 – 21:00 Vašarište – Max-Bet 2:0(11:6,11:7)
21:00 – 21:15 Y-tex – Fk Srbobran 0:2(0:11,0:11)
21:15 – 21:30 Tuk-Jolić Mrđa (fk Srbobran 3) 1:2(8:11,15:13,9:11)
21:30-21:45 VMR alatnica – Ilić I Gajić (fk. Srbobran 7) 2:0(12:10,11:5)
21:45-22:00 Dane Plastik-Jolić Mrđa (fk Srbobran 3) 0:2(8:11,6:11)
22:00-22:15 Večiti talenti – Burazeri 2:0(11:0,11:0)
22:15-22:30 Mont-Dane Plastik 0:2(13:15,2:11)
22:30-22:45 Mont-FK Srbobran 3 (Jolić i Mrđa) 0:2(2:11,10:12)
22:45-23:00 Apolon-Trivić i Adamović 0:2(3:11,5:11)
23:00-23:15 Majkani-Tešić i Šijačić 2:0(11:2,11:1)
23:15-23:30 Golden State-Parketar Dane 2:1(11:9,6:11,11:4)

Organizatori mole sve takmičare da se drže satnice i rasporeda, kako ne bi bilo kašnjenja sa programom.

Facebook Komentari