Pobeda u Somboru

27. mart 2018.

Mesto: Srbobran

Kategorija: Futsal, Sport

Sinoć je odigrano 15. kolo FUTSAL LIGA VOJVODINE , a naš KMF Srbobran gostovao je u Somboru gde je pobedio reziltatom 6:9.

Očigledno je bilo da kvalitet srbobranskog tima nadilazi onaj koji nude igrači KMF Sombora. Sve vreme smo vodili i postigli čak 9 golova. Poluvreme je završeno rezultatom 2:4 za nas, a čak 3 prva gola postigao je isti igrač. Đukić kao najbolji strelac utakmice upisao se još dva puta i u drugom poluvremenu (2.,4.,10.,34., 35. minut). U prvom poluvremenu gol je postigao i Pokrajac u 19. minutu, a u drugom delu igre prednost naših su dodatno uvećali Golub u 23. i 27. minutu i Mušikić jednim pogotkom  u 33. Posebno želimo da istaknemo perspektivnog golmana Babin Borivoja, koji je u igru ušao u drugom poluvremenu i odbranio penal. Kapa dole za ovog mladog Srbobranca.

Još jednom čestitamo našem klubu malog fudbala, na ovoj sjajnoj pobedi u gostima.